pozycja menu pozycja menu pozycja menu pozycja menu pozycja menu pozycja menu

> Przewozy-pasazerskie

Przewozy pasażerskie

 

Przewozy pasażerskie to jedna z dwóch głównych gałęzi naszej działalności. Realizujemy je zarówno na terenie kraju, jak i całej Europy. Obecnie w transporcie międzynarodowym wykorzystujemy 16 autokarów. Mamy luksusowe pojazdy przystosowane do przewozu 38, 49, 53 osób. Dzięki temu zapewniamy kompleksową obsługę naszych klientów.

Oferujemy wynajem autokarów na trasy krajowe i zagraniczne. Gwarantujemy najwyższy standard usług w transporcie autobusowym. Jest on oparty na bogatym doświadczeniu w branży transportowej oraz o wysokiej klasy kadrę i zaplecze techniczne. Każdy nasz autokar przed wyjazdem w trasę przechodzi dodatkowy przegląd w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

Wynajem autobusów na każdą okazję

Do międzynarodowych przewozów turystycznych proponujemy autokary wysokopokładowe marki VDL FUTURA, SETRA, VOLVO lub BOVA. Pojazdy są wyposażone w klimatyzację, lodówkę, video, toaletę, barek z gorącymi i zimnymi napojami.

 

Przewozy osobowe naszymi autokarami obsługiwane są przez zespoły doświadczonych i kulturalnych kierowców. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm, miłą i dyskretną obsługę, a ponadto konkurencyjne ceny.

Pamiętaj!  Zanim wynajmiesz autokar zadzwoń i sprawdź naszą ofertę!

Stale współpracujemy z biurami turystycznymi, gminami i szkołami. Jeśli jesteś organizatorem wycieczek, koloni, obozów, zielonych szkół, pielgrzymek wczasów, sympozjów, lub potrzebujesz zawieźć grupę na lotnisko, czy też dworzec – zadzwoń do nas. Na pewno znajdziemy potrzebny transport za rozsądną cenę. Dla szkół, biur turystycznych i innych naszych stałych klientów zawsze stosujemy upusty cenowe.

   
 

LICENCJE, ZEZWOLENIA i CERTYFIKATY :

 Licencja - krajowy przewóz osób
 Licencja - międzynarodowy przewóz osób

  kontakt:

  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  • kasa biletowa - tel. 75 744 61 09

    Poniżej można pobrać wzór zamówienia autokaru w formacie "pdf" lub "word"

 

      oraz zapoznać się z regulaminem przewozów

 

pozycja menu
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej
w Kamiennej Górze Spółka z o.o.
Centrala:
tel. +48 75 744 20 21
Informacja:
+48 75 744 26 09
ul. Towarowa 43
58-400 Kamienna Góra
Sekretariat:
tel. +48 75 744 20 25
e-mail:
sekretariat@pks-kamgora.com.pl
Strona główna  |  Dla pasażera  |  Polityka plików cookie   |   Kontakt