Strona główna » Przewozy pasażerskie

Przewozy pasażerskie

Oferujemy wynajem autokarów na trasy krajowe i zagraniczne. Gwarantujemy najwyższy standard usług w transporcie autobusowym. Jest on oparty na bogatym doświadczeniu w branży transportowej oraz o wysokiej klasy kadrę i zaplecze techniczne. Każdy nasz autokar przed wyjazdem w trasę przechodzi dodatkowy przegląd w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

Do międzynarodowych przewozów turystycznych proponujemy autokary wysokopokładowe marki VDL FUTURA, SETRA, VOLVO lub BOVA. Pojazdy są wyposażone w klimatyzację, lodówkę, video, toaletę, barek z gorącymi i zimnymi napojami.

20220811_173737

Współpracujemy z biurami turystycznymi, gminami i szkołami. Jeśli jesteś organizatorem wycieczek, kolonii, obozów, zielonych szkół, pielgrzymek, wczasów, sympozjów lub potrzebujesz zawieźć grupę na lotnisko, czy też dworzec – zadzwoń do nas. Na pewno znajdziemy potrzebny transport za rozsądną cenę. Dla szkół, biur turystycznych i innych naszych stałych klientów zawsze stosujemy upusty cenowe. Dla każdego kontrahenta przygotowujemy indywidualną kalkulację cenową.

Licencje, zezwolenia i certyfikaty PKS Kamienna Góra:

Do pobrania:

Kontakt:

Dział przewozów pasażerskich:

tel. +48 75 744 20 22
tel. +48 600 494 608

e-mail: przewozy@pks-kamgora.com.pl

Wynajmy:

tel. +48 75 744 20 23 
tel. +48 600 494 638

e-mail: wynajmy@pks-kamgora.com.pl 

KAMIENNOGÓRSKI BILET ZINTEGROWANY

Pociąg KD + Autobus PKS Kamienna Góra = Jeden bilet

Bilet zintegrowany jednorazowy „tam”, stanowi jeden wspólny bilet do/od stacji Kamienna GóraMarciszów i Sędzisław uprawniający do jednorazowego przejazdu w dniu wskazanym na bilecie w publicznym transporcie zbiorowym świadczonym środkami transportu zbiorowego realizowanego przez PKS Kamienna Góra na sieci autobusowych przewozów pasażerskich obejmujących odcinki (w obydwu kierunkach):

  • Kamienna Góra – Krzeszów – Chełmsko Śląskie – Okrzeszyn Granica,
  • Kamienna Góra – Sędzisław – Marciszów – Wieściszowice,
  • Kamienna Góra – Marciszów – Wieściszowice (kursy z pominięciem Sędzisławia),

Bilety zintegrowane jednorazowe na przejazd można nabyć:

  1. w pociągach i autobusach KD,
  2. we wszystkich Biurach Obsługi Klienta KD i kasach biletowych KD,
  3. we wszystkich kasach biletowych przewoźnika POLREGIO

Bilet ten ważny jest wyłącznie w pociągach i autobusach uruchamianych przez KD i nie jest honorowany przez innych przewoźników.

Nabyć go można na przejazd w relacji „tam” na odległość nie większą niż 200 km, pod warunkiem, że stacją wyjazdu lub stacją docelowa jest stacja kolejowa Kamienna Góra, Sędzisław oraz Marciszów.

Skip to content