Strona główna » Rozwój i ochrona środowiska

Rozwój i ochrona środowiska

Długoletnie doświadczenie Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej sp. z o.o.   w Kamiennej Górze, ugruntowało pozycję spółki jako rzetelną i wiarygodną firmę. 

Ogromne doświadczenie i odpowiedzialność sprawiły, że spostrzegamy naszą działalności jako spójną i integralną całość zależności społecznych i biznesowych, zmierzających do uzyskania ładu społeczno-ekonomicznego przy nierozerwalnym współistnieniu zależności człowiek-środowisko.

W trosce o lepsze jutro podejmujemy szereg działań na płaszczyźnie społecznej oraz  w obszarze ochrony środowiska.

Zrównoważone korzystanie ze środowiska naturalnego, oraz troska o dobro społeczne stały się  istotnym celem naszych działań, czego rezultatem było stworzenie Polityki Środowiskowej.

Jako przedsiębiorstwo składające się z wielu komórek współpracujemy razem z naszymi pracownikami, a także partnerami biznesowymi w celu poprawy stylu i jakości życia przyszłych pokoleń.

Doskonale rozumiemy, że dla otaczającej nas przyrody jesteśmy sąsiadami, którzy w jej otoczeniu pojawili się niedawno. Dbamy więc o to, aby nasze sąsiedztwo było dla niej jak najmniej uciążliwe. Minimalizujemy nasz wpływ na środowisko naturalne oraz życie ludzi i zwierząt.

Do pobrania:

Kontakt:

tel. +48 600 494 631
tel. +48 728 874 472

Skip to content